Poznejte sami sebe i ostatní na kurzu seznamování a randění

Zlepšete se v seznamování 

Každý měsíc vás provedeme reflexí jednoho vztahového tématu, od přístupu k seznamování po nároky na partnery. 

Seznamte se s dalšími účastníky

Jednou měsíčně se potkáváme online a sdílíme naše pohledy a zkušenosti se vztahy.


Pochopte aktuální poznatky v oblasti seznamování a vztahů - a pak je vztáhněte na sebe

Vytváříme nejen informativní materiály, ale především pracovní listy s otázkami, díky kterým si dokážete téma vztáhnout sami na sebe.

Vzdělávání
Připravujeme pro vás texty a videa, kde shrnujeme současný výzkum a převádíme ho do konkrétních tipů.

Reflexe
Dostáváte pracovní listy a možnost účastnit se facilitovaných online setkání, kde obsah aplikujete na svou konkrétní situaci.


Jak to bude probíhat?

Kurz funguje formou předplatného, třeba jako Netflix nebo Spotify. Můžete se přidat kdykoliv. Na jednom tématu pracujeme po dobu čtyř týdnů. Ke každému tématu přidáme vzdělávací materiál, pracovní list, rozhovor s hostem a zakončíme ho skupinovým online hovorem s vedenou reflexí. Až na skupinové setkání si můžete vše procházet vlastním tempem a k obsahu se kdykoliv vracet. 

01

Vzdělávací materiál

V prvním týdnu představíme dané téma do hloubky ve vzdělávacím materiálu (ke stažení v pdf).

02

Rozhovor s odborníkem

Druhý týden budeme diskutovat s hostem*kou, kteří se tématem odborně zabývají (video záznam).

03

Pracovní list

Ve třetím týdnu vám poskytneme pracovní list, na němž budete moci dané téma převést do osobní roviny (ke stažení v pdf).

04

Online setkání

Živé online setkáním pro ty z vás, kteří by si chtěli pracovní list rozebrat a provést reflexi společně s našimi terapeutkami a ostatními účastníky (pouze naživo – z důvodů sdílení osobních zkušeností se call nebude nahrávat).

Všichni účastníci mají možnost kdykoliv sdílet své zkušenosti se seznamováním, ptát se na doplňující otázky k materiálům, pracovním listům i rozhovorům. Na všechny vaše zprávy reagujeme. 


Příklad témat, kterým se v kurzu věnujeme

Přístup k seznamování

Nejlépe se seznamuje lidem, kteří k seznamování přistupují s otevřeností a zvídavostí. Co je pozitivní mindset a jak ho získat? A co když mám pocit, že seznamování nikdy nemůže vyjít?

Co si do vztahů neseme z rodiny

Jak se naše předešlé (nejen vztahové) zkušenosti promítají do randění? Jak rozvíjet blízkost ve vztazích a proč nám to občas nejde?

Nároky na partnera

Také vám okolí říká, že máte moc velké nároky? Na co se při randění zaměřit, abychom budovali vztahy s lidmi, kteří mají potenciál dlouhodobého partnerství?


Nebudete na seznamování sami

Každý měsíc máte možnost potkat se online s dalšími účastníky a společně diskutovat své pohledy a zkušenosti. Věříme, že dát myšlenky do slov nám pomáhá se v daných tématech posunout. A díky propojení s dalšími účastníky  poznáte nové lidi a získáte jinou perspektivu. 

Odborná facilitace
Setkání vede terapeut, který má s tématem odbornou zkušenost

Podpora ostatních
Potkávají se lidé, kteří jsou v podobné životní situaci


Jak to bude probíhat prakticky?

V naší online komunitě na HeroHero si koupíte předplatné na 1 měsíc. Jakmile ho zaplatíte, dostanete přístup ke všem dosavadním materiálům. V následujících měsících budeme přidávat nový obsah ke stažení a přístupové údaje ke skupinovému callu, který se uskuteční naživo. Pokud vám kurz nesedne, předplatné na další měsíc můžete kdykoliv zrušit.

Je tento kurz jen pro lidi, kteří hledají vážný vztah?

Vycházíme z předpokladu, že většina účastníku hledá vážný vztah a obsah je primárně mířen tímto směrem. Velkou část principů lze ale využít i ve chvíli, kdy vás zajímá hlavně nezávazné seznámení. 

Je to seznamovací akce?

Cílem tohoto kurzu je propojit účastníky a podpořit sdílení, ale ne nutně romanticky, spíše přátelsky a podpůrně. Jednou měsíčně se potkáváme online skrz Zoom a společně přemýšlíme nad daným tématem. Kdo bude chtít v diskuzi pokračovat i mimo společný Zoom, dostane možnost sdílet své kontaktní údaje s dalšími účastníky. 

Prožívám krizi, je tento kurz pro mě?

Kurz má vzdělávací charakter. Může pomoci získat náhled na vaši aktuální situaci a posílit některé dovednosti potřebné ke změně. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže terapeutickou práci nahradit. 

Chcete kurz vyzkoušet?

Přidejte se k nám za 390 Kč měsíčně. Předplatné je možné kdykoliv zrušit.