O čem ženy sní?

Co nám sny říkají o nás a našich vztazích? Přidejte se do uzavřené skupiny žen a nahlédněte, co za nevědomé procesy se skrývá za našimi sny. 

Ne náhodou parafrázuje název webináře kasovní trhák "Po čem ženy touží." Sny skutečně mnohdy vyjadřují naše nejtajnější přání a tužby, ale ... bohužel nebo bohudík ne vždy.

V bezpečné skupině žen budeme o snech hovořit, věnovat jim pozornost a tím zvědomovat nejen komunikaci mezi vědomím a nevědomím, ale také odkrývat skrytá zákoutí našich reálných vztahů, které z nevědomého základu vychází a jsou jím výrazně ovlivňovány.

Přineste na webinář svůj sen a zjistěte, zda je tak bizarní, jak se zdá, nebo zda jeho téma rezonuje i s dalšími ženami. Budeme si povídat o tom, jestli se sny žen liší, a pokud, tak v čem?  Využijeme také perspektivu ženských archetypů a třeba i poodkryjeme závoj odpovědi na otázku „Po čem ženy touží?“

Můžete se zúčastnit aktivně se svými sny a interpretacemi, ale i anonymně jako pozorovatelka.

Připravujeme

Pokud vás téma zajímá, přihlaste se. Budeme vás kontaktovat s aktuálním termínem. Pokud vám nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze. 

Online odkudkoliv

Živé vysílání i záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

490 Kč

Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Proč se zúčastnit

Skrz symboly ve snech získáte nový náhled (nejen) na vaše vztahy 

Skupina se vzájemně inspiruje a účastnice se učí nejen od lektorky, ale i samy od sebe

Podpoříte porozumění a komunikaci mezi vědomými a nevědomými procesy

Veronika Vytejčková

lektorka webináře

Veronika je absolventkou Centre of Applied Jungian Studies zaměřeného na hlubinně analytické klinické koncepty (vyučující: Verena Kast, Andrew Samuels, Murrey Stein a další). V současné době je frekventantkou psychoterapeutického výcviku vedeného Českou společností pro analytickou psychologii.

Řadu let byla členkou uzavřené skupiny zaměřené na práci se sny pod vedením Mgr. Martina Skály.

V Institutu Moderní láska vede individuální terapie, během nichž se věnuje nevědomým procesům, které se mohou promítat nejen do našich vztahových vzorců. Zajímá ji LQBTQ+ problematika a téma identit, spolupracovala s Prague Pride.

Proč je tento webinář jen pro ženy?
Webinář jsme cíleně uzavřeli pro ženy, aby se účastnice cítily bezpečně pro sdílení svých snů a fantazií. Také záznam bude k dispozici pouze účastnicím. Pokud jste muž a chcete se ponořit hlouběji do svých snů, můžete si domluvit individuální konzultaci s lektorkou webináře Veronikou. Napište nám zde
Je třeba se webináře zúčastnit aktivně?
Obsah webináře přináší především účastníci. Můžete nosit svá vlastní témata, ale zároveň je v pořádku zúčastnit se webináře i v roli pozorovatele.
Jak to bude probíhat prakticky?

Na webinář se přihlásíte přes tento web. Na uvedený email dostanete potvrzení o objednávce a platbě. Přibližně 24h před živým vysíláním dostanete odkaz na webinář, který lze spustit z jakéhokoliv prohlížeče, a kontakt na naši koordinátorku, který můžete využít v případě technických problémů. Webinář bude trvat kolem 90 minut. Druhý den dostanete odkaz na záznam a seznam zdrojů a materiálů k další inspiraci.

Musím mít předchozí zkušenosti s terapií nebo s prací se sny?

Pro účast na webináři není třeba žádných předchozích zkušeností z terapie ani z jiných seberozvojových akcí. Skupinová práce se sny může vaši individuální terapii doplnit a přinést do ní nové impulzy, ale v žádném případě ji nemůže nahradit. 

Co když si své sny nepamatuji?
I když si sny nepamatujete, tak neznamená, že se vám nezdají. Přidejte se -  můžete mluvit o některé ze svých bdělých fantazií nebo o sekvenci z filmu či knihy, která se vás emočně dotkla. Nevědomí hovoří, i když zrovna nespíme (a nesníme).