Jak se dobře hádat

Všechny páry se hádají. Ale jen některé dvojice se  umí hádat s respektem a konflikty využít k rozvoji vztahu. Přidejte se na náš webinář a začněte se hádat lépe. 

Tento webinář je o konfliktech ve vztahu. Řekneme si, proč k hádkám ve vztahu dochází a jakou mají funkci. Budeme se bavit o hněvu i o tom, že naše konflitky mají více rovin. A naučíme se vidět skryté motivy hádek

Závěrem webináře probereme i důvěru, omluvy a usmíření.

 Využíváme poznatky z odborné literatury zaměřené na konflikty i zkušenosti z dlouholeté mediační praxe. Čekají vás příběhy z praxe a obsah, který lze okamžitě využít. 

Webinář je vhodný pro zadané jednotlivce, celé páry i randící singles. Zaměříme se na partnerské vztahy, ale většina principů je přenositelná do jakéhokoliv osobního vztahu. 

Kdykoliv ze záznamu

Po zaplacení získáte přístup k záznamu na 3 měsíce, můžete se k němu tedy opakovaně vracet.

Online odkudkoliv

Záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Můžete se dívat sami nebo v páru. Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Webináře jsme se zúčastnili s manželem a velmi se nám líbil. V řadě situací jsme se poznali, což nám pomohlo identifikovat komunikační chyby nebo slabá místa. Věřím, že nám to pomůže zlepšit vzájemnou komunikaci.
účastnice webináře
Webinář určitě doporučujeme. Pokud to jde, dívejte se společně v páru. Dá vám to nadhled a obsah, o kterém se spolu můžete bavit a vzájemně se učit a rozvíjet. Informace jsou předávané jednoduchým, srozumitelným způsobem.
účastníci webináře

Otázky, na které se zaměříme

Proč se ve vztahu hádáme?

O čem doopravdy jsou naše konflikty?

Jak se usmířit a omluvit?

Kateřina Sodomková

lektorka webináře

Kateřina je zapsanou mediátorkou na Ministerstvu spravedlnosti a také rodinnou poradkyní. Provází páry v náročných vztahových situacích a pomáhá vytvářet pozitivní a bezpečné prostředí, ve kterém vzniká prostor pro řešení problémů, obnovu naslouchání a spolupráci.

 Kateřina vystudovala multidisciplinární vědu o kultuře a člověku, Kulturologii na Univerzitě Karlově. Lektoruje kurzy mediace, rodinné mediace a spolupracuje se školami. 

Ve své mediační praxi se zaměřuje na komunikaci ve vztazích mezi partnery, rodiči a mezi rodiči a dětmi. 

Proč se zúčastnit

Podíváte se na své konflikty novou perspektivou

Zjistíte, proč se ve vztahu hádáme, v čem to může být prospěšné a která hlubší témata za hádkami často stojí. Představíme si typické konfliktní situace a probereme, jak k nim přistupovat.. Webinář je připravený tak, aby jeho obsah šel okamžitě využít v praxi. 

Zlepšíte se v partnerských dovednostech

Láska je dovednost. Webinář je impulzem k přemýšlení o tom, jak děláte vztahy, co je pro vás důležité, a jak se v nich dále zlepšovat. 

Dostanete záznam a další materiály

Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli. Můžete si v klidu projít všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli, a dále se v tématu vzdělávat.

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam webináře si koupíte online přes tento web. Až ho zaplatíte, dostanete do e-mailu potvrzení vaší objednávky. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář a s ním i seznam zdrojů a materiálů pro další inspiraci.

Je tento webinář jen pro lidi, kteří jsou v současné době ve vztahu?

Webinář se hodí pro kohokoliv, kdo se chce zlepšit v řešení vztahových konfliktů. Obsah bude užitečný jak pro dlouhodobé páry,  tak i pro lidi, kteří se právě seznamují. Budeme se věnovat partnerským tématům, ale většina principů a technik je přenositelná do jakéhokoliv vztahu (tedy i rodinných, přátelských nebo pracovních). 

Máme s partnerem krizi, je tento webinář pro nás?

Webinář je zaměřený na podporu komunikačních dovedností, které jsou užitečné párům v jakékoliv situaci. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže terapeutickou práci nahradit. 

Lze tento webinář koupit jako dárek?
Jasně! Pokud chcete webinář darovat, napište nám to do poznámky k objednávce (ve 3. kroku – „Údaje pro fakturaci“). My vám do 24 h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a komukoliv věnovat (nebo jen přeposlat). Platnost voucheru je 12 měsíců. Pro vyzvednutí dárku stačí, aby nám obdarovaný poslal kód z voucheru na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24 h pošleme záznam webináře.