Hranice ve vztazích

O hranicích ve vztazích se mluví pořád a všude. Pojďme společně zkoumat, proč jsou tak důležité, jak poznat ty svoje a jak je komunikovat ostatním.

Jedno z nejčastějších terapeutických témat v naší praxi jsou hranice v osobních vztazích, respektive jejich absence. Nejen proto nám přijde užitečné společně přemýšlet nad druhy hranic, proč je někdy tak těžké si je uvědomit a jakým způsobem je nejlépe komunikovat

Jasné hranice jsou ve vyvážených vztazích zásadní. Dávají ostatním najevo, co nám nesedí, ale i to, co se nám líbí. Umožňují tak naplnění našich vztahových potřeb a zároveň dávají druhým příležitost upravit své chování. I přesto jsou hranice pro hodně z nás velkou výzvou.

Na webináři vás čekají konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít. Zaměříme se hlavně na hranice v partnerství, ale dotkneme se i rodinných, pracovních a přátelských vztahů. 

Kdykoliv ze záznamu

Každý účastník získává přístup k záznamu na 3 měsíce.

Online odkudkoliv

Živé vysílání i záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Doporučila bych webinář každému, protože neznám nikoho kdo má ve všechn svých vztazích správně nastavené hranice, ať už rigidně nebo propustně. Vždycky je nějaký vztah, kde nám to tolik nejde.

účastnice webináře

Otázky, na které se zaměříme

Proč jsou hranice důležité a jak se projevuje, když je máme nastavené špatně?  

Jak hranice komunikovat partnerovi, ale i rodině nebo kolegům?

Co dělat, když druzí naše hranice nerespektují?

Jiřina Hermanová

lektorka webináře

Jiřina studovala psychoterapii na Pražské vysoké školé psychosociálních studií, v současné době pokračuje ve studiu oboru Sociální práce a je v psychoterapeutickém výcviku PCA.

Má zkušenosti s prací s páry v rámci terapeutického centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde se věnuje i práci se skupinami.

V Institutu Moderní láska vede individuální i párové terapie. 

Proč se zúčastnit

Naučíte se vnímat své hranice a pracovat s nimi ve vztazích 

Webinář je připravený tak, aby jeho obsah šel okamžitě využít v praxi. Dostanete konkrétní tipy, jak si hranice zvědomit a jak je komunikovat. 

Zlepšíte se v mezilidských vztazích

Vztahy jsou dovednost. Webinář je impulzem k přemýšlení o tom, jak děláte vztahy, co je pro vás důležité, a jak se v nich dále zlepšovat. 

Dostanete záznam a další materiály

Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli. Můžete si v klidu projít všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli, a dále se v tématu vzdělávat.

Je třeba se webináře zúčastnit aktivně?
Během webináře bude prostor pro vaše dotazy a sdílení, ale je možné se celé akce zúčastnit jen jako pozorovatel, případně i zcela anonymně.
Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam webináře si koupíte online přes tento web. Až ho zaplatíte, dostanete do e-mailu potvrzení vaší objednávky. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář a s ním i seznam zdrojů a materiálů pro další inspiraci.

Prožívám krizi, je tento webinář pro mě?

Webinář vám může pomoci získat náhled na vaše vztahy a posílit některé dovednosti potřebné ke změně. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže terapeutickou práci nahradit. 

Lze tento webinář koupit jako dárek?
Jasně! Pokud chcete webinář darovat, napište nám to do poznámky k objednávce (ve 3. kroku – „Údaje pro fakturaci“). My vám do 24 h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a komukoliv věnovat (nebo jen přeposlat). Platnost voucheru je 12 měsíců. Pro vyzvednutí dárku stačí, aby nám obdarovaný poslal kód z voucheru na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24 h pošleme záznam webináře.