Hranice ve vztazích

O hranicích ve vztazích se mluví pořád a všude. Pojďme společně zkoumat, proč jsou tak důležité, jak poznat ty svoje a jak je komunikovat ostatním.

Jedno z nejčastějších terapeutických témat v naší praxi jsou hranice v osobních vztazích, respektive jejich absence. Nejen proto nám přijde užitečné společně přemýšlet nad druhy hranic, proč je někdy tak těžké si je uvědomit a jakým způsobem je nejlépe komunikovat

Jasné hranice jsou ve vyvážených vztazích zásadní. Dávají ostatním najevo, co nám nesedí, ale i to, co se nám líbí. Umožňují tak naplnění našich vztahových potřeb a zároveň dávají druhým příležitost upravit své chování. I přesto jsou hranice pro hodně z nás velkou výzvou.

Na webináři vás čekají konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít. Zaměříme se hlavně na hranice v partnerství, ale dotkneme se i rodinných, pracovních a přátelských vztahů. 

1. prosince od 19h

Pokud živé vysílání nestíháte, můžete se podívat na záznam (každý účastník získá přístup k záznamu na 3 měsíce).

Online odkudkoliv

Živé vysílání i záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Otázky, na které se zaměříme

Proč jsou hranice důležité a jak se projevuje, když je máme nastavené špatně?  

Jak hranice komunikovat partnerovi, ale i rodině nebo kolegům?

Co dělat, když druzí naše hranice nerespektují?

Jiřina Hermanová

lektorka webináře

Jiřina studovala psychoterapii na Pražské vysoké školé psychosociálních studií, v současné době pokračuje ve studiu oboru Sociální práce a je v psychoterapeutickém výcviku PCA.

Má zkušenosti s prací s páry v rámci terapeutického centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde se věnuje i práci se skupinami.

V Institutu Moderní láska vede individuální i párové terapie. 

Proč se zúčastnit

Naučíte se vnímat své hranice a pracovat s nimi ve vztazích 

Webinář je připravený tak, aby jeho obsah šel okamžitě využít v praxi. Dostanete konkrétní tipy, jak si hranice zvědomit a jak je komunikovat. 

Zlepšíte se v mezilidských vztazích

Vztahy jsou dovednost. Webinář je impulzem k přemýšlení o tom, jak děláte vztahy, co je pro vás důležité, a jak se v nich dále zlepšovat. 

Dostanete záznam a další materiály

Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli. Můžete si v klidu projít všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli, a dále se v tématu vzdělávat.

Je třeba se webináře zúčastnit aktivně?
Během webináře bude prostor pro vaše dotazy a sdílení, ale je možné se celé akce zúčastnit jen jako pozorovatel, případně i zcela anonymně.
Jak to bude probíhat prakticky?

Na webinář se přihlásíte přes tento web. Na uvedený email dostanete potvrzení o objednávce a platbě. Přibližně 24h před živým vysíláním dostanete odkaz na webinář, který lze spustit z jakéhokoliv prohlížeče, a kontakt na naši koordinátorku, který můžete využít v případě technických problémů. Webinář bude trvat kolem 90 minut. Druhý den dostanete odkaz na záznam a seznam zdrojů a materiálů k další inspiraci.

Prožívám krizi, je tento webinář pro mě?

Webinář vám může pomoci získat náhled na vaše vztahy a posílit některé dovednosti potřebné ke změně. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže terapeutickou práci nahradit. 

Lze tento webinář koupit jako dárek?
Ano. Pokud chcete webinář darovat k Vánocům, k narozeninám nebo prostě jen tak, napište nám to k poznámce do objednávky (ve 3. kroku - "Údaje pro fakturaci"). My vám do 24h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a věnovat (nebo prostě jen přeposlat) komukoliv chcete. Platnost voucheru je 12 měsíců. Jakmile bude obdarovaný chtít, pošle nám svůj kód na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24h pošleme záznam webináře.