Michala Rosinová

Jsem tady pro všechny, kdo chtějí rozvíjet svůj vztah k sobě i k ostatním. Pokud si procházíte obdobím snah o početí, těhotenstvím nebo rodičovstvím, ráda vás podpořím. Věnuji se také tématům v rámci respektující výchovy, vysoké citlivosti nebo kariéry. Pracuji s jednotlivci, setkávat se můžeme i o víkendu a také online.


Kombinuji koučování a postmoderní terapii

Jsem systemický kouč s mezinárodně akreditovaným systemickým výcvikem, ale především jsem nyní frekventantem cerftifikovaného 6letého psychoteraputického výcviku Institutu Gaudia. Tento postmoderní směr, postavený na pluralitě, rozmanitosti, jedinečnosti lidského příběhu či práci s kontextem a respektem, se stal mou životní filozofií. Prošla jsem semináři práce s tělem PVŠPS. Plánuji komplexní výcvik krizové intervence. 

Respekt k sobě samému

Mým velkým přáním je, aby si lidé více naslouchali a respektovali se. Proto se snažím vytvářet bezpečný a nehodnotící prostor, kde se člověk cítí naprosto přijímán takový, jaký je. Smyslem terapie je naučit se pracovat se změnou a brát ji jako přirozenou součást sama sebe. Umět se smířit s tím, co nejde změnit. Začít se radovat z toho, co přichází, a naopak se zvládnout postavit ke složitým situacím, které život může přinášet. 

Hledání vlastní cesty

Strávila jsem 15 let na marketingových pozicích a vždy jsem hodně přemýšlela, jak projekty ovlivní lidi, kteří na nich pracují, jak se u toho cítí...zajímalo mě to více, než projekty samotné. Postupně jsem si přes své vlastní vyhoření došla k uvědomění, že já jako taková stačím, ale nejsem na své životní cestě správně. Poté mě velmi silně ovlivnila vlastní terapie a knihy “A přesto říci životu ano” od Viktora Frankla a “Máme na vybranou” od Edith Eger. Myšlenky v nich mi otevřely obzor a úžasně dobrodružnou cestu, cestu k vám.


Principy mé terapeutické práce

Nálepky leda na zeď

Věřím, že každý člověk má neodiskutovatelné právo myslet si, co si myslí, vnímá nebo potřebuje a naopak nepotřebuje na to žádné omezení ve formě nálepek, předsudků nebo především cizích soudů a hodnocení. Každý příběh je jedinečný a smyslem terapie je umět se o ten svůj pevně opřít, i když zrovna není podle našich představ či přání. Opřít se o sebe a svoji jedinečnost.

Problém je okolnost, ne člověk

Snažím se ve své práci i životě slovo problém eliminovat. Kolem nás existuje bohužel velmi silně zakořeněný předpoklad, že podstatou terapie je vrtání se v nich. Sám problém nebo potíž vlastně brání člověku vést život dle jeho přání, problémem může být jen postoj, který zaujmeme k potíži nebo k částem systému, který nás obklopuje.

Tělo, mysl a duše

Nejsou samostatné ostrovy. Když se ptáme, komu zvoní hrana, zvoní celému tomuhle povedenému trojlístku. Při práci zkoumáme, jak jsou jednotlivé části citlivé, zda o sobě vědí, zda člověk všechny vnímá a jak. Zda si mezi sebou umí povídat nebo se na sebe naopak zlobit.

Má smysl zkoumat různé cesty a možnosti

Je naší volbou, jak se ke každé okolnosti postavíme, co v ní uvidíme nebo jaké cesty nám v ní terapie může nabídnout a zda je prozkoumáme nebo ne. V rozmanitosti je velká síla, která člověku otevírá obzor, dává mu možnost a odpovědnost si vybrat pro sebe to, co mu vyhovuje, co ho posunuje a ukotvuje. Jen člověk sám je autorem svého života. Společně se můžeme naučit zacházet s vlastními otěžemi, nalézat je, jsou-li ztracené, posilovat, pokud jsou moc volné.


Potřebujete terapii co nejdříve?

Do 72h po objednání vám nabídneme termín s jednou z našich terapeutek.


V terapii se zaměřuji na tato témata

Zdravý vztah začíná u zdravého vztahu k sobě samému. Zajímají mne také vztahy “hodných holek a kluků” a “chroničtí záchranáři"...poznáváte se?

Rodičovství a respektující výchova 

Vysoká citlivost

Kariéra

Vztah k sobě samému

Kink-aware sexualita a partnerství

Vztahy a intimita v průběhu početí, neplodnosti, těhotenství, porodu a rodičovství


Reference mých klientů 

Míša je zrcadlo, které z vás vytáhne vše, na co sami nevidíte. Umí vás ukotvit a inspirovat k akci, nechá vás zformulovat si své myšlenky do smysluplné formy a přitom vás s klidem do ničeho netlačí. Je jako “old soul sent onto this Earth”.

Laura Klientka

Líbí se mi Míšin otevřený přístup, měla jsem vždy pocit absolutního přijetí. Se vším, co mě trápilo jsem se mohla bez ostychu svěřit. Čas věnovaný terapii je velmi obohacující a přínosný.

Šárka Klientka

Míša umí skvěle naslouchat a ty její otázky….přemýšlela jsem o věcech, o kterých jsem nikdy nepřemýšlela a způsobilo mi to spoustu skvělých AHA momentů, které mě neskutečně posunuly dál. Velmi si vážím toho, že mi nikdy nepodsouvala “správné” řešení.

Magda Klientka

Pokud vás zajímá, jak o vztazích přemýšlím, můžete si přečíst můj komentář pro magazín Ona Dnes

Praktické informace

Místo. Konzultace poskytujeme osobně na adrese Národní 11 (3. patro), Praha 1 nebo online skrz Google Meet (nebo jiný nástroj).

Délka setkání. Konzultace trvá 50 minut, pokud se s terapeutem nedomluvíte jinak.

Storno. Potvrzením rezervace se termín stává závazným, a pokud ho potřebujete zrušit či změnit, udělejte to, prosím, alespoň 48 hodin pomocí sms nebo emailu vašemu terapeutovi, abychom setkání mohli nabídnout někomu jinému. Pokud termín zrušíte nebo změníte později, bude potřeba uhradit 50 % z ceny konzultace.

Délka spolupráce. Nabízíme jednorázové konzultace i dlouhodobou spolupráci. Jednorázové setkání lze rámovat poradensky, s většinou lidí ale pracujeme dlouhodobě, abychom se lépe poznali a v tématu mohli jít do hloubky. Frekvence je vždy na vzájemné dohodě, nejčastěji se setkáváme jednou za dva týdny po dobu několika měsíců.

Ceník

Cena za individuální konzultaci s Michalou Rosinovou je 1 500 Kč (50 min).

Protože neradi ztrácíme čas během sezení, preferujeme platbu online. Konzultaci můžete uhradit hned po její rezervaci v rámci našeho kalendáře. Platební údaje vám posíláme i na mail. Prosíme o platbu nejpozději v den, na kdy je setkání naplánováno. Zaplacené setkání si můžete sami posunout i zrušit v rezervačním systému v souladu se storno podmínkami. Pokud nechcete nebo nemůžete platit online, dejte nám vědět, domluvíme se na jiném způsobu.

Kontakty

Objednejte se ke mně přes objednávkový formulář níže. Pokud na mě máte otázky, můžete mi napsat email na info@modernilaska.cz.

Osobní konzultace probíhají na této adrese:

Institut Moderní láska
Národní 11, 3. patro
110 00 Praha
Česká republika


Naše prostory jsou pár desítek metrů od tramvajové zastávky Národní divadlo a přibližně 200 m od metra B Národní. Parkování je k dispozici na modré zóně v okolních ulicích nebo v krytých garážích Národního divadla (ulice Ostrovní).


Objednejte se na konzultaci s Michalou

Kde nás najdete

Adresa 
Národní 11 (3. patro)
110 00, Praha 1
Česká republika