Randění

Po skvělém prvním rande se nemůžeme dočkat toho dalšího. Jak dneska funguje moderní randění a jak překlopit naše rande do spokojeného vztahu?

Randíme více než kdy dřív. Nikdo nás ale neučil, jak na to. Takže není divu, že v tom chvílemi trochu plaveme. Poznejte lépe moderní randění, od pozvání na rande, přes první doteky až po znaky, že z tohohle rande bude skvělý vztah. 

Cílem webináře je pomoci vám zorientovat se v moderním randění a zlepšit vaše vztahové a komunikační dovednosti tak, abyste se přiblížili ke vztahu, který vám bude dělat radost. Využíváme data z výzkumů, odborné literatury zaměřené na seznamování a zkušenosti z mé terapeutické praxe se singles. Čekají vás konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít v praxi.

Webinář je vhodný pro lidi, kteří mají velké zkušenosti s randěním a přemýšlí, jak svá rande zlepšit a překlopit do fungujícího vztahu. Hodí se také pro ty, pro které je náročné  schůzku vůbec iniciovat a na setkání moc nevědí, jak se chovat. 

Kdykoliv ke zhlédnutí

Každý účastník získá přístup k webináři na 3 měsíce. Dívejte se opakoveně nebo i s dalšími lidmi. 

Online odkudkoliv

Záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Za kvalitou našeho webináře si stojíme. Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Webinář Randění byl mou první vzdělávací příležitostí v této oblasti a překročil mé očekávání. Obsah pokryl veškeré zásadní témata a také nabídl pár příkladů, jak některé věci komunikovat druhé straně, což bylo skvělé, protože mi to dalo moc potřebnou inspiraci k tomu, jak se lépe vyjádřit. Ještě jednou díky za skvěle strávený večer!
účastník webináře

Otázky, na které se zaměříme

První rande (a další)

Jak pozvat na rande a jaké místo zvolit? O čem se máme bavit? Co mají skvělá rande společného? Jak to udělat, abychom se na rande cítili dobře? Kdo má zaplatit útratu? A jak se vidět zas? 

První doteky

Randíme, protože chceme vztah, ne nového kamaráda. Jak mezi námi vytvořit blízkost a podpořit chemii? Kdy začít s prvními doteky, jak na to a kdy je čas na první sex?

Chodíme spolu?

Jak poznáme, že naše randění má potenciál dlouhodobého vztahu? Co jsou "červené vlajky", že to nikam nevede? Kdy dává smysl být exkluzivní a jak to máme poznat? 

Markéta Šetinová

lektorka webináře

Markéta studovala sociologii na Univerzitě v Oxfordu, nyní pokračuje s vlastním výzkumem při Univerzitě Karlově, kde se zaměřuje na problematiku hledání partnera a na proměny vztahů v dnešní době. Vede také předmět Sociology of Love. 

Markéta má dokončený systemický psychoterapeutický výcvik akreditovaný Českou lékařskou společností, během kterého se orientovala na partnerské vztahy, především jejich navazování. Individuálně a do nějaké míry i párově odkonzultovala +1000 hodin. Většina jejich klientů byla single, na začátku vztahu nebo řešila téma spojené s partnerstvím. Odborně nebo výzkumně spolupracovala s několika českými seznamkami, o lásce a seznamování pravidelně přednáší na akademických i populárně naučných konferencích

Proč si webinář zakoupit

Získáte větší jistotu v randění

Na základě zkušeností práce se stovkami klientů vám nasdílím, jak moderní randění vypadá a co konkrétně můžete dělat pro to, abyste se v něm cítili lépe. 

Zlepšíte se v partnerských dovednostech

Podpoříme vaši komunikaci, naslouchání i přemýšlení o vztazích a co je v nich důležité.

Dostanete další materiály

Spolu s webinářem vám poskytnu všechny zdroje, ze kterých jsem vycházela. Můžete si v klidu projít výzkumy, texty, populárně naučné knihy a podcasty k tématu. 

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam webináře si koupíte online přes tento web. Až ho zaplatíte, dostanete do e-mailu potvrzení vaší objednávky. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář a s ním i seznam zdrojů a materiálů pro další inspiraci.

Je tento webinář jen pro lidi, kteří chtějí vážný vztah?

Zaměřujeme se na randění, které se orientuje na vážný vztah. Většina principů se ale dá přenést i na nezávazné seznamování. Rozhodně se ale nejedná o vzdělávání v rámci tématu pick-up art. 

Lze tento webinář koupit jako dárek?
Jasně! Pokud chcete webinář darovat, napište nám to do poznámky k objednávce (ve 3. kroku – „Údaje pro fakturaci“). My vám do 24 h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a komukoliv věnovat (nebo jen přeposlat). Platnost voucheru je 12 měsíců. Pro vyzvednutí dárku stačí, aby nám obdarovaný poslal kód z voucheru na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24 h pošleme záznam webináře.