Skorovztahy: nevyvážená láska

Vypadá to jako vztah, ale není to vztah. Pojďme se spolu zamyslet, jak nedefinované vztahy vznikají, jak se jim vyhnout a co dělat, když se v nich ocitneme.

Pokud něco dobře ilustruje současné randění, jsou to skorovztahy. Tedy nijak nedefinované a často nevyvážené vztahy, u kterých má zpravidla jedna strana zájem vídání překlopit do vážného vztahu a druhá strana se zdráhá dát závazek. Ač mohou skorovztahy přinést do života radost, dlouhodobě v nich vzniká frustrace. I tak ale někdy trvají měsíce a roky.

Na webináři si řekneme, proč skorovztah vzniká a co se dá dělat, pokud se v něm ocitneme. Na příkladech z praxe si řekneme, jestli a jak se dá překlopit do vážného vztahu a jak poznáme, kdy se pousnout dál. Zamyslíme se i nad tím, proč se nám vzorec skorovztahů opakuje a z jakých důvodů je třeba i vytváříme my sami. 

Využíváme data z výzkumů, odborné literatury zaměřené na začátky vztahů a proměnu vztahů v dnešní době a zkušenosti z naší terapeutické praxe. Čekají vás konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít. 

Kdykoliv ze záznamu

Každý účastník získává přístup k záznamu na 3 měsíce

Online odkudkoliv

Online webinář i záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Za kvalitou našeho webináře si stojíme. Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Mám shlédnuto mnoho webinářů, ale tento byl naprosto úžasný. Laskavé otevření očí. Moc děkuji.
účastnice
Markéta mi otevřela oči v tom, jakých věcí si víc všímat a jak se vůči nim vymezit. Přitom se nestavěla do role odborníka, který všechno ví a říká, co máte dělat. Navrhovala různé cesty, ze kterých si každý může vybrat tu svou.
účastnice
Webinář mi pomohl nahlédnout na sebe sama, jak jsem dosud fungovala ve vztazích a jak chci fungovat do budoucna, co chci dělat jinak, abych měla plnohodnotný vztah.
účastnice

Otázky, na které se zaměříme

Jak poznat skorovztah a proč se s nimi dnes často setkáváme?  

Dá se překlopit skorovztah do vážného vztahu? Jak na to?

Co dělat, když se nám skorovztahy opakují nebo když je sami vytváříme?

Markéta Šetinová

lektorka webináře

Markéta studovala sociologii na Univerzitě v Oxfordu, nyní pokračuje s vlastním výzkumem při Univerzitě Karlově, kde se zaměřuje na problematiku hledání partnera a na proměny vztahů v dnešní době. Vede také předmět Sociology of Love. 

Markéta má dokončený systemický psychoterapeutický výcvik akreditovaný Českou lékařskou společností, během kterého se orientovala na partnerské vztahy, především jejich navazování. Individuálně a do nějaké míry i párově odkonzultovala +1000 hodin. Většina jejich klientů byla single, na začátku vztahu nebo řešila téma spojené s partnerstvím. Odborně nebo výzkumně spolupracovala s několika českými seznamkami, o lásce a seznamování pravidelně přednáší na akademických i populárně naučných konferencích. 

Proč se zúčastnit

Hlouběji porozumíte vztahové dynamice 

Nahlédnete na své vztahy z odstupu a pochopíte, jak nevyvážené vztahy vznikají. Na reálných příkladech si řekneme, jak s nevyvážeností ve vztahu pracovat. Webinář je připravený tak, aby jeho obsah šel okamžitě využít v praxi. 

Zlepšíte se v seznamování a v partnerských dovednostech

Láska je dovednost. Webinář je impulzem k přemýšlení o tom, jak děláte vztahy, co je pro vás důležité, a jak se v nich dále zlepšovat. 

Dostanete záznam a další materiály

Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli. Můžete si v klidu projít všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli, a dále se v tématu vzdělávat.

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam si koupíte online přes tento web. Jakmile ho zaplatíte, dostanete potvrzení vaší objednávky do emailu. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář, který lze spustit z jakéhokoliv prohlížeče. Dále dostanete seznam zdrojů a materiálů k další inspiraci. 

Je tento webinář jen pro lidi, kteří jsou v současné době v nevyváženém vztahu?

Webinář je vhodný pro nezadané, lidi na začátku vztahu a všechny, které zajímá téma vztahové dynamiky. Pro účast není nutné být aktuálně v nevyváženém vztahu ani s nimi mít větší zkušenosti. Pokud ale ve skorovztahu jste a máte konkrétní situaci, kterou chcete probrat, během webináře tato možnost bude.

Prožívám vztahovou krizi, je tento webinář pro mě?

Webinář vám může pomoci získat náhled na vaši aktuální vztahovou situaci a posílit některé dovednosti potřebné ke změně. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže terapeutickou práci nahradit. 

Lze tento webinář koupit jako dárek?

Ano. Pokud chcete webinář darovatm napište nám to k poznámce do objednávky (ve 3. kroku - "Údaje pro fakturaci"). My vám do 24h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a věnovat (nebo prostě jen přeposlat) komukoliv chcete. Platnost voucheru je 12 měsíců. Jakmile bude obdarovaný chtít, pošle nám svůj kód na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24h pošleme záznam webináře.