O lásce a manipulaci

Manipulace se někdy tváří jako velká láska. I proto je tak náročné se jí postavit. Přidejte se na webinář, kde se naučíme rozeznat manipulativní chování a řekneme si, ja na něj reagovat. 

Manipulace se někdy tváří jako velká láska. I proto je tak náročné ji rozeznat. Je ale důležité naučit se manipulaci vidět a reagovat na ni. Máloco je totiž tak vyčerpávající, jako dlouhodobý vztah s někým, kdo nás dokáže krásnými slovy, citovým vydíráním nebo shazováním dostat přesně tam, kam chce. 

Na tomto webináři se naučíme rozeznat znaky manipulativní komunikace. Probereme manipulativního chování v seznamování, v dlouhodobém vztahu i v posteli. Na konkrétních situacích si řekneme, jak na manipulaci reagovat, a co máme za možnosti, pokud jsme v dlouhodobém vztahu s manipulativním partnerem nebo partnerkou. 

Využíváme data z výzkumů, odborné literatury a zkušenosti z naší mediační a terapeutické praxe. Čekají vás konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít. 

Kdykoliv ze záznamu

Každý účastník získá přístup k záznamu na 3 měsíce. Dívejte se opakoveně nebo i s dalšími lidmi. 

Online odkudkoliv

Záznam spustíte na pár kliknutí z počítače nebo telefonu. Kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

490 Kč

Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Otázky, na které se zaměříme

Jak poznáme manipulaci ve vztahu? Je svádění manipulace? A co když vytvářím toxický vztah já?

Jak se proti manipulaci bránit? Lze dlouhodobě žít s někým, kdo manipuluje? 

Proč je těžké z toxického vztahu odejít? A jak se vymanit z vlivu manipulátora?

Webinář byl velmi poučný. Nejvíc se mi líbily tipy, jak mluvit s někým, kdo je v manipulativním vztahu.

účastnice webináře

Kateřina Sodomková

expertka na komunikaci a lektorka webináře

Kateřina je zapsanou mediátorkou na Ministerstvu spravedlnosti a rodinnou poradkyní. Vystudovala multidisciplinární vědu o kultuře a člověku, Kulturologii na Univerzitě Karlově. Lektoruje kurzy mediace, rodinné mediace a spolupracuje se školami. Ve své mediační praxi se zaměřuje na komunikaci ve vztazích mezi partnery, rodiči a mezi rodiči a dětmi. V Institutu Moderní láska vede vztahové mediace

Proč se zúčastnit

Naučíte se rozeznat manipulativní komunikaci a reagovat na ni

Abychom se manipulaci mohli bránit, musíme znát techniky, které manipulátoři používají. Na konkrétních příkladech si ukážeme typické znaky manipulativní komunikace a možné reakce. 

Zlepšíte v partnerských dovednostech

Láska je dovednost. Tento webinář může být impulzem k přemýšlení o partnerské komunikaci, hranicích ve vztahu i umění opouštět nefunkční vztahy. 

Dostanete záznam, pracovní listy a další materiály

Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli, a také pracovní listy k webináři. Můžete si v klidu projít české i zahraniční materiály a dále se v tématu vzdělávat.

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam si koupíte online přes tento web. Jakmile ho zaplatíte, dostanete potvrzení vaší objednávky do emailu. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář, který lze spustit z jakéhokoliv prohlížeče. Dále dostanete seznam zdrojů a materiálů k další inspiraci. 

Je tento webinář jen pro lidi ve vztahu?

Webinář je pro všechny, které zajímá téma manipulace ve vztazích. Je vhodný pro ty, kteří se chtějí naučit manipulaci rozeznat a reagovat na ni. Není důležité, jestli je účastník ve vztahu nebo single. 

Jsem v toxickém vztahu. Pomůže mi tento webinář?

Webinář má vzdělávací charakter. Získáte informace o manipultivním chování, které mohou zprostředkovat náhled na vaši aktuální situaci a posílit některé dovednosti potřebné ke změně. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže nahradit terapii nebo lékařskou pomoc.