O lásce a manipulaci

Manipulace se někdy tváří jako velká láska. I proto je tak náročné se jí postavit. Přidejte se na webinář, kde se naučíme rozeznat manipulativní chování a řekneme si, ja na něj reagovat. 

Manipulace se někdy tváří jako velká láska. I proto je tak náročné ji rozeznat. Je ale důležité naučit se manipulaci vidět a reagovat na ni. Máloco je totiž tak vyčerpávající, jako dlouhodobý vztah s někým, kdo nás dokáže krásnými slovy, citovým vydíráním nebo shazováním dostat přesně tam, kam chce. 

Na tomto webináři se naučíme rozeznat znaky manipulativní komunikace. Probereme manipulativního chování v seznamování, v dlouhodobém vztahu i v posteli. Na konkrétních situacích si řekneme, jak na manipulaci reagovat, a co máme za možnosti, pokud jsme v dlouhodobém vztahu s manipulativním partnerem nebo partnerkou. 

Využíváme data z výzkumů, odborné literatury a zkušenosti z naší mediační a terapeutické praxe. Čekají vás konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít. 

Kdykoliv ze záznamu

Každý účastník získá přístup k záznamu na 3 měsíce. Dívejte se opakoveně nebo i s dalšími lidmi. 

Online odkudkoliv

Záznam spustíte na pár kliknutí z počítače nebo telefonu. Kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Otázky, na které se zaměříme

Jak poznáme manipulaci ve vztahu? Je svádění manipulace? A co když vytvářím toxický vztah já?

Jak se proti manipulaci bránit? Lze dlouhodobě žít s někým, kdo manipuluje? 

Proč je těžké z toxického vztahu odejít? A jak se vymanit z vlivu manipulátora?

Webinář byl velmi poučný. Nejvíc se mi líbily tipy, jak mluvit s někým, kdo je v manipulativním vztahu.

účastnice webináře

Kateřina Sodomková

expertka na komunikaci a lektorka webináře

Kateřina je zapsanou mediátorkou na Ministerstvu spravedlnosti a rodinnou poradkyní. Vystudovala multidisciplinární vědu o kultuře a člověku, Kulturologii na Univerzitě Karlově. Lektoruje kurzy mediace, rodinné mediace a spolupracuje se školami. Ve své mediační praxi se zaměřuje na komunikaci ve vztazích mezi partnery, rodiči a mezi rodiči a dětmi. V Institutu Moderní láska vede vztahové mediace

Proč se zúčastnit

Naučíte se rozeznat manipulativní komunikaci a reagovat na ni

Abychom se manipulaci mohli bránit, musíme znát techniky, které manipulátoři používají. Na konkrétních příkladech si ukážeme typické znaky manipulativní komunikace a možné reakce. 

Zlepšíte v partnerských dovednostech

Láska je dovednost. Tento webinář může být impulzem k přemýšlení o partnerské komunikaci, hranicích ve vztahu i umění opouštět nefunkční vztahy. 

Dostanete záznam, pracovní listy a další materiály

Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli, a také pracovní listy k webináři. Můžete si v klidu projít české i zahraniční materiály a dále se v tématu vzdělávat.

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam webináře si koupíte online přes tento web. Až ho zaplatíte, dostanete do e-mailu potvrzení vaší objednávky. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář a s ním i seznam zdrojů a materiálů pro další inspiraci.

Je tento webinář jen pro lidi ve vztahu?

Webinář je pro všechny, které zajímá téma manipulace ve vztazích. Je vhodný pro ty, kteří se chtějí naučit manipulaci rozeznat a reagovat na ni. Není důležité, jestli je účastník ve vztahu nebo single. 

Jsem v toxickém vztahu. Pomůže mi tento webinář?

Webinář má vzdělávací charakter. Získáte informace o manipultivním chování, které mohou zprostředkovat náhled na vaši aktuální situaci a posílit některé dovednosti potřebné ke změně. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže nahradit terapii nebo lékařskou pomoc. 

Lze tento webinář koupit jako dárek?
Jasně! Pokud chcete webinář darovat, napište nám to do poznámky k objednávce (ve 3. kroku – „Údaje pro fakturaci“). My vám do 24 h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a komukoliv věnovat (nebo jen přeposlat). Platnost voucheru je 12 měsíců. Pro vyzvednutí dárku stačí, aby nám obdarovaný poslal kód z voucheru na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24 h pošleme záznam webináře.