Komunikace ve vztahu

O důležitosti komunikace se mluví pořád a všude. Málokdo už ale dodá, jak přesně mluvit a poslouchat, abychom naše vztahy rozvíjeli, spíše než jim našimi slovy škodili. 

Tento webinář je o umění komunikace. Projdeme si typické vztahové komunikační výzvy a řekneme si, jak s nimi pracovat. Budeme probírat nejen komunikaci každodenních potřeb, ale také si vysvětlíme, jak se bavit o citlivých a nepříjemných tématech. Naučíme se nejen lépe mluvit, ale také poslouchat a podporovat porozumění s druhou stranou.

 Využíváme poznatky z odborné literatury zaměřené na komunikaci i zkušenosti z dlouholeté mediační praxe. Čekají vás konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít. 

Webinář je vhodný pro zadané jednotlivce, celé páry i randící singles. Zaměříme se na partnerské vztahy, ale většina principů je přenositelná do jakéhokoliv osobního vztahu. 

Kdykoliv ze záznamu

Po zaplacení získáte přístup k záznamu na 3 měsíce, můžete se k němu tedy opakovaně vracet.

Online odkudkoliv

Záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Můžete se dívat sami nebo v páru. Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Otázky, na které se zaměříme

Vyplatí se komunikovat upřímně?

Jaká komunikace vztah podporuje (a jaká mu škodí)?

Jsou hádky s partnerem k něčemu dobré?

Kateřina Sodomková

lektorka webináře

Kateřina je zapsanou mediátorkou na Ministerstvu spravedlnosti a také rodinnou poradkyní. Provází páry v náročných vztahových situacích a pomáhá vytvářet pozitivní a bezpečné prostředí, ve kterém vzniká prostor pro řešení problémů, obnovu naslouchání a spolupráci.

 Kateřina vystudovala multidisciplinární vědu o kultuře a člověku, Kulturologii na Univerzitě Karlově. Lektoruje kurzy mediace, rodinné mediace a spolupracuje se školami. 

Ve své mediační praxi se zaměřuje na komunikaci ve vztazích mezi partnery, rodiči a mezi rodiči a dětmi. 

Proč se zúčastnit

Naučíte se principy efektivní komunikace

Na typických vztahových situacích si ukážeme, jak spolu mluvit. Webinář je připravený tak, aby jeho obsah šel okamžitě využít v praxi. 

Zlepšíte se v partnerských dovednostech

Láska je dovednost. Webinář je impulzem k přemýšlení o tom, jak děláte vztahy, co je pro vás důležité, a jak se v nich dále zlepšovat. 

Dostanete záznam a další materiály

Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli. Můžete si v klidu projít všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli, a dále se v tématu vzdělávat.

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam webináře si koupíte online přes tento web. Až ho zaplatíte, dostanete do e-mailu potvrzení vaší objednávky. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář a s ním i seznam zdrojů a materiálů pro další inspiraci.

Je tento webinář jen pro lidi, kteří jsou v současné době ve vztahu?

Webinář se hodí pro kohokoliv, kdo se chce zlepšit ve vztahové komunikaci. Obsah bude užitečný jak pro dlouhodobé páry,  tak i pro lidi, kteří se právě seznamují. Budeme se věnovat partnerským tématům, ale většina principů a technik je přenositelná do jakéhokoliv vztahu (tedy i rodinných, přátelských nebo pracovních). 

Máme s partnerem krizi, je tento webinář pro nás?

Webinář je zaměřený na podporu komunikačních dovedností, které jsou užitečné párům v jakékoliv situaci. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale v žádném případě nemůže terapeutickou práci nahradit. 

Lze webinář koupit jako dárek?
Jasně! Pokud chcete webinář darovat, napište nám to do poznámky k objednávce (ve 3. kroku – „Údaje pro fakturaci“). My vám do 24 h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a komukoliv věnovat (nebo jen přeposlat). Platnost voucheru je 12 měsíců. Pro vyzvednutí dárku stačí, aby nám obdarovaný poslal kód z voucheru na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24 h pošleme záznam webináře.