Vzdělávání v seznamování a vztazích

Nabízíme online i offline vzdělávací akce zaměřené na rozvoj dovedností v seznamování a (nejen) partnerských vztazích. U všech našich akcí platí garance spokojenosti - pokud pro vás nebude webinář užitečný, bez dalších otázek vám vrátíme peníze. 

Rozvíjejte se v lásce

Vybírejte z celé řady našich webinářů zaměřených na seznamování a vztahy. Webinář můžete darovat jako dárek, stačí nám to napsat jako poznámku k objednávce.

Odmítnutí 

Jak se co nejrychleji přenést přes odmítnutí a co dělat, když nás strach z něj brzdí ve vztazích? Jak naložit s rozchodem, když ho nečekáme?

 O manipulaci

Manipulace se někdy tváří jako velká láska. Přidejte se na webinář, kde se naučíme rozeznat manipulativní chování a řekneme si, ja na něj reagovat. 

Randění

Po skvělém prvním rande se nemůžeme dočkat toho dalšího. Jak dneska funguje moderní randění a jak překlopit naše rande do spokojeného vztahu?

Kde se seznámit

Jak rozšířit naše příležitosti k seznámení? Pojďme společně prozkoumat možnosti offline a online seznamování a zlepšit se v komunikaci s lidmi, kteří nás zaujmou. 

Skorovztahy

Vypadá to jako vztah, ale není to vztah. Pojďme se spolu zamyslet, jak nedefinované vztahy vznikají, jak se jim vyhnout a co dělat, když se v nich ocitneme

Intimita v randění

Kdy a jak začít s prvními doteky? Co znamená konsent a jak poznat, co je druhému příjemné? A co dělat, když intimita na začátku vztahu neodpovídá našim představám?

Jak se dobře hádat

Všechny páry se hádají. Ale jen některé dvojice se  umí hádat s respektem a konflikty využít k rozvoji vztahu. Přidejte se na náš webinář a začněte se hádat lépe. 

Komunikace 

O důležitosti komunikace se mluví pořád a všude. Málokdo už ale dodá, jak přesně mluvit a poslouchat, abychom naše vztahy rozvíjeli, spíše než jim našimi slovy škodili.

Hranice

Potřebujete posílit své hranice ve vztazích?  Pojďme společně zkoumat, proč je to tak důležité, jak poznat ty svoje a jak je komunikovat ostatním.

(Ne)monogamie

Vzájemnou věrnost bereme jako samozřejmost. Ale ne vždy jsme v ní šťastní. Pojďme společně přemýšlet, jak moc je pro nás monogamie v lásce důležitá. 

Revize profilu

Seznamování je o prvním dojmu. Pokud se seznamujeme online, právě náš profil rozhoduje o tom, jací lidé na nás budou reagovat. Jaké tedy vybrat fotky a co napsat do popisku? 

Zveme vás do skupiny zaměřené na hranice ve vztazích

Otevřená skupina pro všechny, kteří se chtějí učit s hranicemi ve vztazích pracovat. Potkáváme se jednou měsíčně v Praze.