Hledáme (nejen) víkendového terapeuta

Přidejte se do terapeutického týmu Institutu Moderní láska. 

Kdo jsme?

Jsme terapeutické a vzdělávací centrum zaměřené na vztahy, ale hlavně parta profesionálů, která chce posouvat povědomí o vztazích a jejich měnících se formách. Zapojujeme se do sociologických výzkumů, tvoříme podcasty, webináře, píšeme články do časopisů, pořádáme podpůrné skupiny a mnoho dalšího. Ale 99% času pořád věnujeme té nejdůležitější práci - s jednotlivci a s páry se věnujeme psychoterapii.

Propojujeme současné společenskovědní poznání s praxí a věříme, že každý se může v oblasti lásky zlepšovat, ať už jde o seznamování, zvládání změn ve vztazích nebo řešení partnerských radostí a strastí. Máme mezi sebou absolventy různých směrů psychoterapie a během společných intervizí čerpáme z této pestrosti. Všichni pracujeme dle principů České asociace pro psychoterapii, klademe důraz na kvalitní supervizi a profesionální přístup ke klientům.

Co musíte splňovat?

Adekvátní vzdělání

Nutnou podmínkou je splnění oficiálních kritérií pro poskytování psychoterapií (tím rozumíme, že máte adekvátní vzdělání a dokončený akreditovaný výcvik).

Principy ČAP

Počítáme s tím, ctíte principy práce psychoterapeuta od ČAP.

Zájem o vztahová témata

Budeme se zajímat, jak se jako terapeut věnujete oblasti vztahů a jak o ní přemýšlíte (např. s jakou cílovou skupinou pracujete nebo s jakými tématy máte zkušenost).

A co dalšího?

Výhodou je, pokud už jste měl*a nebo máte svou praxi (klienty si můžete přivést k nám).

Hledáme ideálně někoho, kdo má zkušenost s párovou terapií nebo je ochoten se s naší podporou pro práci s páry zaškolit.

Jsme rádi, pokud hledáte víc než jen prostor k práci - scházíme se pravidelně na společné intervize, ale necháváme svobodný prostor i vzniku menších projektových skupin, rádi si občas společně zajdeme na snídani nebo večeři, poskytujeme si oporu a konzultujeme témata podle našich specializací a zaměření.

Je skvělé, pokud máte prokazatelný zájem o téma vztahů, zajímáte se o aktuální poznatky v psychologii a fandíte lidem, kteří to mají se vztahy a sexem jinak než většina.

Rádi podporujeme kolegy, kteří se věnují i výzkumu nebo jsou aktivní v odborné komunitě.

Hodí se i pokud zvládnete vést terapie v angličtině nebo v dalších jazycích.

Jak spolupráce s námi vypadá?

Máme dny v terapeutovně rozdělené do slotů, takže budeme společně hledat formu spolupráce tak, aby byla terapeutovna vytížená a vám to vyhovovalo.

Z naší zkušenosti je fajn, pokud máte kapacitu na alespoň 12 klientů v týdnu, ale zvládneme i víc (nebo si to s námi můžete zkusit a kdyžtak svou kapacitu navýšit).

Pracujeme primárně z Prahy, pokud vás ale naše parta zaujala a máte pocit, že bychom si mohli rozumět, napište nám a probereme možnosti spolupráce online nebo ve vašem městě.

Pokud jsme vás zaujali nebo máte další dotaz, dejte nám vědět prostřednictvím formuláře. Do týdne se ozveme a probereme spolu detaily.


 

Markéta Šetinová a tým Institutu Moderní láska

Kde nás najdete

Adresa 
Národní 11 (3. patro)
110 00, Praha 1
Česká Republika