Kde se seznámit?

Doma na gauči životní lásku nepotkáme. Jak rozšířit naše příležitosti k seznámení? Pojďme společně prozkoumat možnosti offline a online seznamování a zlepšit se v komunikaci s lidmi, kteří nás zaujmou.

Všichni chceme potkat lásku svého života. Otázkou je, kde ji najít. Jak se dnes seznámit přirozeně? Kdy mají smysl online seznamky  a jakou vybrat? Jak komunikovat s lidmi, kteří nás zaujmou?

Cílem webináře je rozšířit vaše příležitosti k seznámení, podpořit vás v komunikaci s novými lidmi a zefektivnit tak vaše seznamování. Využíváme data z výzkumů, odborné literatury zaměřené na seznamování a zkušenosti z mé terapeutické praxe se singles. Čekají vás konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít v praxi.

Webinář je vhodný pro lidi, kteří se seznamují už nějaký čas, i pro ty, kteří jsou nově single a hledají inspiraci, jak se seznamováním začít. Nebudeme řešit jen online seznamky - minimálně dvě třetiny času se zaměříme na přirozené seznamování, oslovování a komunikaci s lidmi, kteří se nám líbí. 

Kdykoliv ze záznamu

Po zaplacení získáte přístup k záznamu na 3 měsíce, můžete se k němu tedy opakovaně vracet.

Online odkudkoliv

Záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

490 Kč

Za kvalitou našeho webináře si stojíme. Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Webinář byl úžasný. Doporučuji ho všem, kdo se už déle snaží seznámit. Pomůže vám to utřídit si myšlenky i možnosti. Moc díky za úžasně strávený čas!
účastnice webináře
Jsem introvert a velmi dlouho jsem váhal, zda se na něco takového přihlásit. Bál jsem se nějakého "nuceného" zapojení a toho, že webinář bude čistě zaměřený na akční, průbojné a extrovertní lidi, co si potřebují zlepšit své "seznamovací strategie", avšak byl jsem nakonec příjemně překvapen :).
účastník webináře
Moc se mi líbily praktické příklady, díky kterým jsem hned věděl, jak mohu věci ze semináře prakticky použít.
účastník webináře

Otázky, na které se zaměříme

Jak se seznámit offline?

Všichni se chceme seznámit offline. Jaká konkrétní místa fungují a jaká ne? Má smysl chodit na seznamovací akce jako je speed dating? A co seznamování přes sociální sítě?

Jak začít konverzaci?

Seznámení není jen o rozšíření příležitostí, ale také o oslovování. Jak začít komunikaci přirozeně a jak ji rozvíjet? Probereme offline místa i online prostor a zaměříme se na specifika ženského a mužského oslovení.

Jak se seznámit online?

Kdy o online seznamování začít uvažovat a co od něj reálně čekat? Jakou vybrat seznamku, na kolika být a je potřeba za online seznamování platit?

Markéta Šetinová

lektorka webináře

Markéta studovala sociologii na Univerzitě v Oxfordu, nyní pokračuje s vlastním výzkumem při Univerzitě Karlově, kde se zaměřuje na problematiku hledání partnera a na proměny vztahů v dnešní době. Vede také předmět Sociology of Love. 

Markéta má dokončený systemický psychoterapeutický výcvik akreditovaný Českou lékařskou společností, během kterého se orientovala na partnerské vztahy, především jejich navazování. Individuálně a do nějaké míry i párově odkonzultovala +1000 hodin. Většina jejich klientů byla single, na začátku vztahu nebo řešila téma spojené s partnerstvím. Odborně nebo výzkumně spolupracovala s několika českými seznamkami, o lásce a seznamování pravidelně přednáší na akademických i populárně naučných konferencích

Proč se zúčastnit

Rozšíříte své příležitosti k seznámení 

Získáte konkrétní tipy na offline a online místa, kde se můžete seznámit. Na základě zkušeností práce se stovkami klientů vám nasdílím, která místa reálně fungují. 

Zlepšíte se v komunikaci

Seznamování není jen o místech, ale také o komunikaci. Řekneme si konkrétní nápady, jak kontakt s protějšky přirozeně začít a rozvíjet (bez pick-up hlášek!). 

Dostanete další materiály

Spolu se záznamem vám poskytnu všechny zdroje, ze kterých jsem vycházela. Můžete si v klidu projít výzkumy, texty, populárně naučné knihy a podcasty k tématu. 

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam si koupíte online přes tento web. Jakmile ho zaplatíte, dostanete potvrzení vaší objednávky do emailu. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář, který lze spustit z jakéhokoliv prohlížeče. Dále dostanete seznam zdrojů a materiálů k další inspiraci. 

Je tento webinář jen pro lidi, kteří chtějí vážný vztah?

Zaměřujeme se na seznamování, které se orientuje na vážný vztah. Většina principů se ale dá přenést i na nezávazné seznamování. Rozhodně se ale nejedná o vzdělávání v rámci tématu pick-up art. 

Lze webinář koupit jako dárek?
Ano. Pokud chcete webinář darovat k Vánocům, k narozeninám nebo prostě jen tak, napište nám to k poznámce do objednávky (ve 3. kroku - "Údaje pro fakturaci"). My vám do 24h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a věnovat (nebo prostě jen přeposlat) komukoliv chcete. Platnost voucheru je 12 měsíců. Jakmile bude obdarovaný chtít, pošle nám svůj kód na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24h pošleme záznam webináře.