Skorovztahy: nevyvážená láska

Vypadá to jako vztah, ale nikam se to nevyvíjí. Zdráhá se totiž zavázat. Proč se dostáváme do vztahů, kde je láska nevyvážená, a jak se z nich vymotat?

Vypadá to mezi vámi nějak takhle?

  • Strávíte spolu naprosto skvělý den, víkend i déle… ale pak se vám dlouho neozve.
  • Už randíte několik měsíců, ale pořád vás nevzal/a mezi své přátele, natož rodinu.
  • Vídáte se hrozně nahodile, a hlavně ne tak často, jak byste si přáli.
  • Rádi byste ho/ji vzali na svatbu kamarádů nebo pracovní večírek, jenže víte, že by to neklaplo.
  • Nebaví se s vámi o budoucnosti a nemáte společné životní plány.

Zkrátka se to nikam neposouvá. A vy se trápíte. Nechcete o něj/ni přijít, je vám spolu přece tak dobře! Proč se teda nemůže k ničemu rozhoupat?

Kdykoliv ze záznamu

Každý účastník získává přístup k záznamu na 3 měsíce

Online odkudkoliv

Online webinář i záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Za kvalitou našeho webináře si stojíme. Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 

Nejspíš jste se dostali do skorovztahu

Do vztahu, který není nijak definovaný a schází mu vyváženost. Sice vám do života přináší radost, ale taky pořádnou dávku frustrace a nejistoty. Každý totiž chcete něco jiného.

Pojďte zjistit, proč takový skorovztah vzniká, jak ho s jistotou rozpoznat a hlavně co můžete udělat, aby vás už netrápil. Na reálných příbězích si ukážeme, jestli a jak se dá skorovztah překlopit do vztahu vážného a jak poznat, kdy se už opravdu posunout dál.

Podíváme se, co říkají data z výzkumů a odborná literatura, a posdílíme s vámi zkušenosti z naší terapeutické praxe. Čekají vás konkrétní tipy, které můžete rovnou využít.

Mám shlédnuto mnoho webinářů, ale tento byl naprosto úžasný. Laskavé otevření očí. Moc děkuji.
účastnice
Markéta mi otevřela oči v tom, jakých věcí si víc všímat a jak se vůči nim vymezit. Přitom se nestavěla do role odborníka, který všechno ví a říká, co máte dělat. Navrhovala různé cesty, ze kterých si každý může vybrat tu svou.
účastnice
Webinář mi pomohl nahlédnout na sebe sama, jak jsem dosud fungovala ve vztazích a jak chci fungovat do budoucna, co chci dělat jinak, abych měla plnohodnotný vztah.
účastnice

Po webináři budete vědět…

Jestli jste opravdu ve skorovztahu

jak se odhodlat k tomu odejít a stát si za tím

proč se do takového vztahu možná i opakovaně dostáváte

co dělat, když se nám skorovztahy opakují nebo když je sami vytváříme

jestli se dá skorovztah překlopit do vztahu vážného a jak na to

Markéta Šetinová

lektorka webináře

Markéta studovala sociologii na Univerzitě v Oxfordu. Teď pokračuje s vlastním výzkumem při Univerzitě Karlově se zaměřením na téma hledání partnera a proměn vztahů v dnešní době. Vede také předmět Sociology of Love.

Teorii ale nejraději propojuje s praxí a konkrétními příběhy lidí. Proto jako certifikovaná psychoterapeutka pomáhá svým klientům navazovat a žít naplněné vztahy. Individuálně nebo i párově odkonzultovala +1000 hodin.

Markétu jste mohli slyšet v rozhovoru pro DVTV, podcast Balanc Rádia Wave nebo třeba magazín Psychologie.cz. O lásce a seznamování pravidelně přednáší na akademických i veřejných konferencích. A nebojí se podělit ani o vlastní vztahové příběhy. Její webináře jsou proto uvolněné, otevřené a vytváří bezpečné místo pro sdílení.

3 důvody proč byste na webináři neměli chybět

Podíváte se na to s nadhledem

Přes všechny ty silné emoce nebývá lehké situaci prokouknout. Často nám neotevřou oči ani přátelé, protože svůj protějšek máme tendenci stále omlouvat. Tady se na to podíváme z odstupu a odhalíme, jak to skutečně je.

Dostanete impulz ke změně

Jestli vám není dobře v tom, jak váš (skoro)vztah funguje, tady najdete podporu ke změně. Neřekneme vám, co přesně máte udělat, ale dáme vám na výběr z několika možností, jak se posunout dál. Včetně toho, jak to s druhým vykomunikovat.. 

Příště už na to půjdete jinak

Webinář vám pomůže zamyslet se nad tím, jak ve vztazích fungujete, co je pro vás důležité a jak se v nich dále zlepšovat. Aby vaše vztahy byly takové, jak si sami přejete, a ne jen podle pravidel toho druhého.

Zasloužíte si vyváženou lásku.

Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam webináře si koupíte online přes tento web. Až ho zaplatíte, dostanete do e-mailu potvrzení vaší objednávky. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář a s ním i seznam zdrojů a materiálů pro další inspiraci.

Je tento webinář jen pro lidi, kteří jsou v současné době v nevyváženém vztahu?

Webinář je vhodný pro nezadané, lidi na začátku vztahu a všechny, které zajímá téma vztahové dynamiky. Pro účast není nutné být právě teď v nevyváženém vztahu ani s nimi mít větší zkušenosti. Pokud je to ale vaše téma, webinář vám dokáže opravdu pomoct.

Prožívám vztahovou krizi, je tento webinář pro mě?

Webinář vám může pomoci podívat se na vaši aktuální vztahovou situaci s odstupem a posílit některé dovednosti potřebné ke změně. Může být dobrým doplňkem, pokud sami nebo s partnerem docházíte na terapie, ale rozhodně nemůže terapeutickou práci nahradit.

Lze tento webinář koupit jako dárek?

Jasně! Pokud chcete webinář darovat, napište nám to do poznámky k objednávce (ve 3. kroku – „Údaje pro fakturaci“). My vám do 24 h pošleme dárkový poukaz s unikátním kódem, který můžete vytisknout a komukoliv věnovat (nebo jen přeposlat). Platnost voucheru je 12 měsíců. Pro vyzvednutí dárku stačí, aby nám obdarovaný poslal kód z voucheru na mail info@modernilaska.cz a my mu do 24 h pošleme záznam webináře.