O čem sníme: práce se sny

Co nám sny říkají o nás a našich vztazích? Přijďte se seznámit s Nevědomím a nahlédněte, jaké významy mohou skrývat naše sny. 


O čem zrovna sníte? Sny skutečně mnohdy vyjadřují naše nejtajnější přání a tužby, ale ... bohužel nebo bohudík ne vždy.

Na tomto webináři budeme o snech hovořit, věnovat jim pozornost a tím zvědomovat nejen komunikaci mezi vědomím a nevědomím, ale také odkrývat skrytá zákoutí našich vztahů, které z nevědomého základu vychází a jsou jím výrazně ovlivňovány.

Přineste na webinář svůj sen a zjistěte, zda je tak bizarní, jak se zdá, nebo zda jeho téma rezonuje i s dalšími. Budeme si povídat o tom, jestli se naše sny liší, a pokud, tak v čem?  

Můžete se zúčastnit aktivně se svými sny a interpretacemi, ale i anonymně jako pozorovatel*ka. 

Kdykoliv ze záznamu

Každý účastník získává přístup k záznamu na 3 měsíce

Online odkudkoliv

Online webinář i záznam spustíte na pár kliknutí a kdyby byly problémy, jsme k dispozici. 

690 Kč

Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. 


Jak to bude probíhat?

Na webináři představíme praktickou práci s vybraným snem. Sen nejprve představíme. Připojíme stručné bio snícího. Následovat bude práce se snovým materiálem prostřednictvím pohlednic, figurek a kresby, při které nabídneme různé náhledy na snový příběh podle klíčových psychologických škol (S. Freud, C. G. Jung, J. Hillman).


Proč se zúčastnit

Skrz symboly ve snech získáte nový náhled na svá témata 

Skupina se vzájemně inspiruje a účastníci se učí nejen od lektorky, ale i sami od sebe

Podpoříte porozumění a komunikaci mezi vědomými a nevědomými procesy


Veronika Vytejčková

lektorka webináře

Veronika je absolventkou Centre of Applied Jungian Studies zaměřeného na hlubinně analytické klinické koncepty (vyučující: Verena Kast, Andrew Samuels, Murrey Stein a další). V současné době je frekventantkou psychoterapeutického výcviku vedeného Českou společností pro analytickou psychologii.

Řadu let byla členkou uzavřené skupiny zaměřené na práci se sny pod vedením Mgr. Martina Skály.

V Institutu Moderní láska vede individuální terapie, během nichž se věnuje nevědomým procesům, které se mohou promítat nejen do našich vztahových vzorců. Zajímá ji LQBTQ+ problematika a téma identit, spolupracovala s Prague Pride.


Je třeba se webináře zúčastnit aktivně?
Obsah webináře přináší především účastníci. Můžete nosit svá vlastní témata, ale zároveň je v pořádku zúčastnit se webináře i v roli pozorovatele.
Jak to bude probíhat prakticky?

Záznam webináře si koupíte online přes tento web. Až ho zaplatíte, dostanete do e-mailu potvrzení vaší objednávky. Do 24h vám přijde email s odkazem na webinář a s ním i seznam zdrojů a materiálů pro další inspiraci.

Musím mít předchozí zkušenosti s terapií nebo s prací se sny?

Pro účast na webináři není třeba žádných předchozích zkušeností z terapie ani z jiných seberozvojových akcí. Skupinová práce se sny může vaši individuální terapii doplnit a přinést do ní nové impulzy, ale v žádném případě ji nemůže nahradit. 

Co když si své sny nepamatuji?
I když si sny nepamatujete, tak neznamená, že se vám nezdají. Přidejte se -  můžete mluvit o některé ze svých bdělých fantazií nebo o sekvenci z filmu či knihy, která se vás emočně dotkla. Nevědomí hovoří, i když zrovna nespíme (a nesníme). 
Co když nestihneme všechno?

Pokud bude zájem, rádi otevřeme pravidelnou skupinu práce se sny, kde se budeme tématu věnovat kontinuálně.